תקשור בתהלים שונה מתקשור כללי המוכר לרבים משום לימוד שפת המלאכים והטכניקות השונות.

התקשור בתהלים הנו שפה, בה המתקשר מנהל דו שיח עם מלאכים ישויות ואנרגיות שונות תוך עבודה עם או ללא כלי עזר הוא ספר התהלים. רבים מחז”ל היו מתקשרים עם מלאכים אך בזמנם קראו לשפה זו רוח הקודש. קיימים בני אדם שהתקשור עבורם הנו דבר מולד בדרגות שונות, לעומת אחרים המעוניינים להיות מתקשרים ולמדו את הטכניקות שלב אחר שלב.

לכל מתקשר יש זמנים או מקומות בהם הוא חש עוצמה חזקה יותר וזמנים ומקומות אחרים עוצמתו חלשה. אולם, כאשר מתקשר עם ספר תהלים הדבר זמין עבורו בכל עת.


מהו קורס תקשור בתהלים?
קורס תקשור בתהלים נחלק כך, בשלבים ראשונים עובדים על איזון אנרגטי וניקיון הגוף בטכניקות שונות הכוללים: הגנות, הרפיות, טיהור, אחיזה, יציאה. מכאן עוברים אל לימוד שפת המלאכים, הישויות ואנרגיות שונות הבאים לביטוי בסמלים, קולות, גוונים, בעלי חיים, עופות, עצמים דוממים, מילים, פסוקים, ועוד. נתקדם אל ספר התהלים ונלמד את הטכניקות השונות תוך הבנת המסרים ופיתוח הראייה הרוחנית, עד אשר נחוש את העוצמות שיובילו אל לימוד הטכניקות והשיטות לנהל שיחה עם מלאכים וישויות. נלמד להבין את המסרים המגיעים ולשלוח שאלות ולקבל מענה מדויק.


מה כולל קורס תקשור בתהלים?
בקורס נחשף להתפתחות ראייה רוחנית בעוצמות גבוהות, נחוש את השינוי המתחולל בתלמיד תוך כדי הלימוד והתקדמות השיעורים. נלמד לנהל שיחה עם לקוח/מטופל תוך כדי קבלת מסרים ממלאכים וישויות כאשר ספר התהלים מהווה כלי עזר רציני במפגש. נלמד להעביר את המסרים באופן מקצועי אל הלקוח/המטופל תוך טיהור אנרגטי ע”י כח המחשבה, הראייה הרוחנית ועטיפת הגוף באור רוחני או אנרגיה. נלמד מהם ההבדלים בין חלום, חזיון, מראות הלילה, דמיון ותקשור.

הלימוד בקורס תקשור בתהלים כולל  2 סוגי למידה: למידה בקבוצה, למידה פרטנית.


קורס בקבוצה­ – כולל 8 מפגשים בני שעה וחצי כל מפגש, פעם בשבוע.
עלות הקורס הינו: 2800 ₪ כולל מע”מ.


קורס פרטני­ אחד על אחד – כולל  8 מפגשים בני שעה וחצי, פעם בשבוע.
עלות הקורס הינו: 3300 ₪ כולל מע”מ.


מהרו להירשם לפני סגירת ההרשמה הקרובה.
לפרטים נוספים צרו קשר עם יצחק אטיאס. 
בטלפון: 0548031313
אימייל: 131313t@gmail.com


להרשמה לחץ כאן

גלילה למעלה דילוג לתוכן