קלפי תהלים הינם קלפים לפתיחת גורל האדם אשר מצוי בבעיה ורוצה לקבל הכוונה וייעוץ לגבי נושאים שונים המציקים לו.

קלפי התהלים כוללים: פסוקים, מלל, איורים, מסרים, ציוני זמנים, תמונות וכו’.
מדובר על 150 קלפי תהלים אשר מצביעים על המצב בו האדם נמצא ולאן מועדות פניו לעתיד, זה יכול להיות בעיות בזוגיות, בריאות, פרנסה, פריון וכו’. את פתיחת קלפי התהלים מבצעים מטפלים או מאמנים אישיים בעלי ידע וניסיון בקלפים אלו.

 

הפתיחה בקלפי התהלים מוכיחה בדיוק רב ובעוצמת קדושה מה על האדם לעשות על מנת לצאת מהבעיה שבה הוא נמצא.


מי יצר את קלפי תהלים ושיטות פתיחה?
יצחק אטיאס נ”י דור המשך למשפחת אנשי הקבלה עתיקת היומין, בנו של ר’ יהודה אטיאס זצ”ל אחד מתלמידיו של הבבא סאלי. יצחק למד משחר ילדותו את סודות חוכמת הקבלה הרוחנית והמעשית, המתפרסת על פני 32 ענפיה השונים, בין היתר כתב ספרים רבים בתורת הקבלה, יצר קלפי ייעוץ שונים וכן כיום יועץ ומטפל דרך קלפי התהלים בשיטות קבלה נוספות.


מהו קורס קלפי תהלים?
קורס קלפי תהלים הוא קורס ללא צורך בידע קודם וניתן ללמוד אותו בצורה עצמאית ללא תלות במקום ובמורה, הקורס נחלק לשלושה סוגים קורס עם קבוצה, קורס פרטני וקורס עצמאי. מדובר על קורס שנותן מידע רב על גורלו של האדם תוך כדי ייעוץ והכוונה לגבי נושאים שונים אשר מציקים בחיי היום יום. כבר אחרי שני שיעורים ניתן להתחיל לעבוד עם הקלפים וליישם את השיטה, ובהמשך הדרך אף לרכוש מקצוע מפרנס אשר עוזר לזולת.


מה כולל קורס קלפי תהלים? הקורס חושף בפנינו את עולם הקבלה, עולם עתיק עם עוצמה רוחנית גבוהה אשר עוזר לנו בין היתר לפתור את בעייתנו בתחומים שונים כגון: זוגיות, פרנסה, בריאות, פריון ועוד. בקורס לומדים את קלפי התהלים לפרטים עם שיטות טכניקה רבות, בכדי לדעת כיצד לעבוד עם הקלפים ולייעץ נכון ומדויק.


הלימוד בקורס קלפי תהלים כולל 3 סוגי למידה: למידה בקבוצה, למידה פרטנית ולמידה עצמאית.

קורס בקבוצה­ כולל 7 מפגשים בני שעה וחצי כל מפגש, פעם בשבוע.
עלות הקורס כולל הקלפים הינו: 1600 ₪ כולל מע”מ.


קורס פרטני­ אחד על אחד – כולל 4 מפגשים בני שעה וחצי, פעם בשבוע.
עלות הקורס כולל הקלפים הינו: 2200 ₪ כולל מע”מ.


קורס עצמאי למידה עצמאית אשר מתבצעת דרך המחשב. הערכה כוללת דיסק עם 4 שיעורים מוסרטים, חוברת הדרכה וקלפים.)ניתן לרכוש ערכת קלפי תהלים הכוללת: דיסק למחשב, חוברת הדרכה וקלפים).


מהרו להירשם לפני סגירת ההרשמה הקרובה.
לפרטים נוספים צרו קשר עם יצחק אטיאס. 
בטלפון: 0548031313
אימייל: 131313t@gmail.com


להרשמה לחץ כאן

גלילה למעלה דילוג לתוכן