אנו חיים בדור שהכל נחשף ורוב בני האדם היו רוצים לדעת את שצופה להם עתידם. חיי האדם רצופים עליות ומורדות, תקופות שמחות ותקופות אחרות וכל תקופה אוגרת בתוכה חוויות שונות.

כל נקודת אבחון בחייו מכונה  “תחנה” וכל אינפורמציה שנקבל על פי אבחון מסוים יוסיף להרחבת מפה אישית.

ככל שנוסיף פרטים כך ניתן יהיה להרחיב את המפה ביותר ויותר תחנות.

כדי להקל על היועץ משום החומר הרב בנושא, יצר החוקר ואיש הקבלה קלפי עזר לייעוץ מדויק בכל נושא כדי שיהוו כלי עבודה רציני ביותר.

בעזרת הקלפים ניתן לבנות “מפת חיים” באופן מפורט, מדויק להפליא ומהיר ביותר.


מי יצר את קלפי סודות שם האדם?
יצחק אטיאס נ”י דור המשך למשפחת אנשי הקבלה עתיקת היומין, בנו של ר’ יהודה אטיאס זצ”ל אחד מתלמידיו של הבבא סאלי. יצחק למד משחר ילדותו את סודות חוכמת הקבלה הרוחנית והמעשית, המתפרסת על פני 32 ענפיה השונים, בין היתר כתב ספרים רבים בתורת הקבלה, יצר קלפי ייעוץ שונים וכן כיום יועץ ומטפל בשיטות קבלה נוספות.


מהו קורס קלפי סודות שם האדם?
בקורס זה נלמד לפענח את הסודות ולבנות את מפת חיים עם ירידה לפרטי פרטים וההשפעות המגוונות בזמנים המשתנים, כפועל יוצא מתנועות חייו של האדם על פי התקדמותו בגיל שנות חייו. ככל שנרצה להעמיק בבניית מפת החיים יהיה עלינו לקבל יותר פרטים על האדם.

הפרטים הבסיסיים לבניית מפת חיים הם: שם פרטי, שם המשפחה, שם האם ותאריך הלידה. על פי נתונים אלה בלבד, נלמד כיצד לבנות מפה מפורטת ומדויקת להפליא שתתרום אינפורמציה רבה.


מה כולל קורס קלפי סודות שם האדם? הלימוד בקורס סודות שם האדם כולל 3 סוגי למידה: למידה בקבוצה, למידה פרטנית ולמידה עצמאית.


קורס בקבוצה -­ כולל 7 מפגשים בני שעה וחצי כל מפגש, פעם בשבוע.
עלות הקורס לא כולל הקלפים הינו: 1600 ₪ כולל מע”מ. (עלות הקלפים לתלמיד בקורס 590 ₪ ניתן לרכוש ספר סודות שם האדם בעלות 250 ₪ ).


קורס פרטני אחד על אחד-  כולל 5 מפגשים בני שעה וחצי פעם בשבוע.
עלות הקורס לא כולל הקלפים הינו: 2200 ₪ כולל מע”מ. (עלות הקלפים לתלמיד בקורס 590 ₪ ניתן לרכוש ספר סודות שם האדם בעלות 250 ₪).


קורס עצמאי– למידה עצמאית. הערכה כוללת חוברת הדרכה, מפה וקלפים. (ניתן לרכוש ערכת הקלפים וניתן לרכוש ספר סודות שם האדם בעלות).


מהרו להירשם לפני סגירת ההרשמה הקרובה.
לפרטים נוספים צרו קשר עם יצחק אטיאס.
בטלפון: 0548031313
אימייל: 131313t@gmail.com


להרשמה לחץ כאן

גלילה למעלה דילוג לתוכן